Duo Storlar

Duo storlar

Duo storlar

7/24 karartma ve ışık ayarı için iki perde bir arada

Şu oda türleri için tavsiye edilir:

İki perde bir arada
İstediğiniz zaman tam karartma
Gelen gün ışığını yumuşak şekilde dağıtır
VELUX ikili siesta stor, kolay kullanımlı bir ünitede bir arada bulunan bir siesta stor ve bir plise perdeden oluşur. İki fonksiyonu bir arada sunar: dilediğiniz an tam karartma veya gün boyunca yumuşak, dağıtılmış doğal ışık. Beyaz plise perde ve dört farklı renkte siesta stor mevcuttur.

Perdenin nasıl çalıştığını görün

Renkler

15 farklı renk ve tasarım mevcuttur
VELUX ikili siesta storun karartma kumaşı için 24 farklı renk seçeneği vardır. Plise kumaş beyazdır.

Kontrol barı ile manuel kullanım

VELUX ikili siesta stor penceredeki üst kasaya takılır ve engelsiz bir çalışma ve kademesiz bir konumlandırma sağlayan yan kanallar içinde çalışır.

İkili siesta stor, kumaşlar birbirine bağlı olsa da bağımsız olarak ayarlanabilen iki kontrol barına sahiptir: ilk kontrol barı iki kumaşın arasındadır, diğeri plise kumaşın alt tarafındadır. Bu sayede gelen ışığın ne kadarının engelleneceği, ne kadarının dağıtılacağı ve odaya girmesine izin verilecek doğal ışık miktarı ayarlanabilir. Storu dilediğiniz şekilde kaldırmak veya indirmek için kontrol barlarını kullanın.

Manüel olarak çalışan perdenin çalışmasını kolaylaştırmak amacıyla, kontrol çubukları, kontrol çubuğu ek uzatmaları ve kontrol çubuğu adaptörleri satın alabilirsiniz.

Malzeme

VELUX siesta storlar OEKO-TEX® sertifikalıdır, polyester kumaştan yapılır ve anodize alüminyum yan kanallarda hareket eder.

Garanti

Tüm VELUX perdeler standartlara tam olarak uyacak şekilde, en kaliteli malzemelerle üretilir ve yıllar boyunca sorunsuz kullanım sunacak şekilde tasarlanır. Tüm VELUX perde ve panjurlar 2 yıl garantilidir.

Perdeleri görün

Karar vermekte zorlanıyorsanız, VELUX Türkiye showroom’da perde örneklerini görebilirsiniz. Ayrıca tüm renklerin yer aldığı renk kataloğumuz da karar vermenizde yardımcı olacaktır.

VELUX Pick&Click!™ sistemiyle kolay montaj

Patentli önceden monte edilmiş montaj braketleri her VELUX çatı penceresinde standart olarak mevcuttur ve her VELUX perdemize uygun olmasıyla montaj işlemini sorunsuz hale getirir. Perde satın aldığınızda montaj talimatları da verilecektir.

Montaj talimatları

PDF’ler detaylı şekilde hazırlanmıştır, içindeki resimli talimatlar, montaj sürecinin her bir aşamasında size dikkatlice yardımcı olur. PDF dosyasını okuyabilmek için, bilgisayarınızda Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Program ücretsizdir ve ücret ödemeden Adobe adresinden indirilebilir.

VELUX ikili siesta stor – manüel kullanım

 

Perdeler VELUX pencereme uyacak mı?

Orijinal VELUX perdeler ve panjurlar VELUX çatı pencerenizle uyum içinde olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle en iyi karartma, ışık ayarı, ısı kontrolü veya haşere korumasını sağlamak üzere birlikte size hizmet edeceklerinden emin olabilirsiniz.
Pencerenizin modelini gösteren ürün plakasını (pencere kanadının iç köşesinde bulunur) belirterek VELUX perde siparişi verdiğinizde, her seferinde tam uyumlu ürünü satın aldığınızı göreceksiniz.

Perdeleri nasıl monte edebilirim?

Profesyonel yardım talebinde bulmaya artık gerek yok! VELUX perdeleri birkaç dakika içinde kendiniz de monte edebilirsiniz. Patentli VELUX Pick&Click!™ sistemi, önceden monte edilmiş montaj braketleri sayesinde montajı hızlı ve kolay hale dönüştürür. Küçük veya geniş, eski veya yeni, hangi türden VELUX çatı penceresine sahip olursanız olun, tüm perde ve panjurlarımızın her defasında sorunsuz şekilde yerlerine uyacağından emin olabilirsiniz.

Kaç adet renk/tasarım mevcut?

100’ü aşkın benzersiz tasarım ve stil arasından seçim yaparak perdelerinizle kombinasyonlar oluşturun.
Zarif blok renklerden göz alıcı desenlere, OEKO-TEX® kumaşlardan Disney & VELUX Düş koleksiyonunun çocuklara yönelik tasarımlarına… Geniş renk koleksiyonumuz herkesin kendine uygun bir ürün bulmasını garanti eder. Geniş portföyümüzden istediğiniz perde türünü seçin ve odanıza uyacak renk veya deseni bulun.

Pencereme ulaşamazsam ne olur?

Perde veya panjurlarınız nereye monte edilmiş olursa olsun, çalıştırılmaları için kolay bir yol öneriyoruz. Manüel veya uzaktan kumandayla çalıştırılan perdelerden birini seçebilirsiniz. Uzaktan kumandalı perdelerin elektrikli veya solar enerjili versiyonları mevcuttur ve yenilikçi VELUX uzaktan kumandasıyla evinizde istediğinizden yerden çalıştırılabilir. Bu yenilikçi sistem, evinizi ne zaman ve nasıl havalandıracağınızı ve gün ışığını kontrol etmeyi planlamayı size bırakarak konforu parmak uçlarınıza getiriyor.

VELUX perdeleri nasıl test ediliyor?

Yapılan yoğun testler, her bir VELUX perdesinin yıllarca dayanmasını garantiler. Her tasarım, sorunsuz çalışmayı sağlamak amacıyla binlerce defa açılır ve kapatılır. Tüm malzemeler, perdelerinizin monte edildikleri gün gibi yeni görünmelerini sağlamak amacıyla, en az solmayı elde etmek için güneş ışığına maruz bırakılır ve UV testleri gerçekleştirilir. Orijinal VELUX perdeleri, kalite ve yenilikçilik garantisi taşır.

Sipariş etmeden önce kumaşı görebilir miyim?

Hangi perdenin sizin için uygun olduğuna karar vermeden önce malzemeleri görebilmek ve hissedebilmek güzel bir durumdur. Renkleri ve kumaşları görebilmeniz ve hazır olduğunuzda karar verebilmeniz için VELUX mağazasında kumaş örnekleri sunuyoruz. Beş örneğe kadar ücretsiz sipariş edebilirsiniz.

Akıllı tasarım ve stiller

VELUX perdeler, teknolojinin, tasarımın ve müşteri memnuniyetinin en iyisini sunmak için tasarlanmıştır. Saklı iplerden ve ince hat tasarımından koyu renk karartma yan kanalları ve Oeko-tex kumaşlara kadar neredeyse tüm detaylar yenilikçidir. Bir VELUX perde seçtiğinizde, uzun süre dayanan kalite ve performans seçmiş olursunuz.