Sineklikler

Sineklikler

Sineklikler

İstenmeyen misafirler olmadan temiz havanın keyfine varın

Şu oda türleri için tavsiye edilir:

  • %100 haşere koruması
  • Dayanıklı, şeffaf kumaş
  • Manzaranızı engellemez

VELUX sineklik haşere derdi olmadan temiz havanın keyfine varmanızı sağlar. Çalıştırması kolaydır ve her VELUX çatı penceresine uyar. Sineklik kullanımda değilken alüminyum üst kasa içinde düzgün bir şekilde toplanır.

Sinekliğin nasıl çalıştığını görün

Renkler

Açık gümüş grisi file kumaş olarak mevcuttur.

Kontrol barıyla manüel kullanım

VELUX sineklik kontrol barıyla manüel olarak kullanılır. Barı tutarak aşağı veya yukarı çekmeniz yeterlidir. Sineklik bir üst kasaya bağlıdır ve engelsiz çalışma sağlayan yan kanallar içinde çalışır. Kullanımda değilken üst kasanın içinde kolayca muhafaza edilir.

VELUX sineklikler, evinizde güvenliği sağlamak amacıyla çocuklar için güvenli kablosuz tasarımlara sahiptir. Aynı zamanda OEKO-TEX® sertifikalıdır ve tüm iç perdeleriniz gibi zararlı maddelerden arındırılmıştır.

Garanti

Tüm VELUX perdeler standartlara tam olarak uyacak şekilde, en kaliteli malzemelerle üretilir ve yıllar boyunca sorunsuz kullanım sunacak şekilde tasarlanır. Tüm VELUX perde ve panjurlar 2 yıl garantilidir.

Perdeleri görün

Karar vermekte zorlanıyorsanız, VELUX Türkiye showroom’da perde örneklerini görebilirsiniz. Ayrıca tüm renklerin yer aldığı renk kataloğumuz da karar vermenizde yardımcı olacaktır.

Malzeme

VELUX sineklikler şeffaf cam fiberi fileden üretilir. Yan kanallar ve üst kasa doğal anodize alüminyumdan üretilir.

Montaj talimatları

PDF’ler detaylı şekilde hazırlanmıştır, içindeki resimli talimatlar, montaj sürecinin her bir aşamasında size dikkatlice yardımcı olur. PDF dosyasını okuyabilmek için, bilgisayarınızda Acrobat Reader yüklü olmalıdır. Program ücretsizdir ve ücret ödemeden Adobe adresinden indirilebilir.

VELUX sineklik – manüel kullanım