Solar Tenteler

Solar Tenteler

Solar Tenteler

Güneş Işınlarından Tam Koruma

VELUX Solar Tente, güneş ışınlarıyla pencere camınızdan önce karşılaşarak, sıcak ve güneşli günlerde evinizi serin tutmaya yardımcı olur. Dayanıklı ve hafif kumaşı sayesinde, iyi bir gece uykusu için tam karartma sağlar. Modern tasarımıyla çatıya kusursuz bir şekilde entegre olur. Ürün; kolay kullanım, hızlı ve sorunsuz kurulum için önceden tanımlanmış uzaktan duvar anahtarı ile birlikte gelir.

Perdenin nasıl çalıştığını görün

Renkler

Ürün,koyu gri alüminyum kasa ve yan raylara takılı hafif ve siyah kumaşın birleşiminden oluşur. Solar Tentenin üst kapağı pencereye entegre edilmiştir ve ürün kullanılmadığında yukarı toplanarak kapak altında gizlenebilir.

Uzaktan kumanda ve solar motor

VELUX Solar Tente uzaktan kumanda ile kontrol edilir ve güneş enerjisiyle çalışır. Solar Tente ile birlikte gelen, önceden tanımlanmış duvar anahtarı ile kontrol edilir.

Malzeme

VELUX siesta storlar OEKO-TEX® sertifikalıdır, polyester kumaştan yapılır ve anodize alüminyum yan kanallarda hareket eder.

Garanti

Tüm VELUX perdeler standartlara tam olarak uyacak şekilde, en kaliteli malzemelerle üretilir ve yıllar boyunca sorunsuz kullanım sunacak şekilde tasarlanır. Tüm VELUX perde ve panjurlar 2 yıl garantilidir.

Montaj Talimatları

PDF’ler detaylı şekilde hazırlanmıştır, içindeki resimli talimatlar, montaj sürecinin her bir aşamasında size dikkatlice yardımcı olur.PDF dosyasını okuyabilmek için, bilgisayarınızda Acrobat Reader yüklü olmalıdır.
VELUX Solar Tente – uzaktan kumandalı ve güneş enerjili